Важная информация: те, кто прочитал до конца все рекомендованные материалы, перечисленные тут: "Как вылечить наркоманию без врачей и РЦ? Пошаговая инструкция" - бросил наркотики.

Попробуй и ты! Это работает, независимо от срока употребления и вида наркотиков.

     Звонить: +78003027376, Владимир Борисович

Тут описание нашей программы лечения в РЦ

Print Friendly, PDF & Email

Привіт! Мене звуть Олена, мені 42 роки. Я мама дівчинки, їй завтра виповнюється 21 рік.

Одружений, має дитину, йому 1 рік 1 місяць. Він живе окремо в квартирі. Це не працює. Її чоловіка вигнали кілька місяців тому, він заважав їй жити за її правилами. Після того, що сталося вчора, дитина вирішила взагалі її не віддавати.

Вона постійно шукає когось, щоб пройти його і втекти "ходити". Вона взяла його до батька в неділю, і вона не прийняла його в понеділок, як вони домовилися. Були підозри, що він бере щось інше, ніж п'є. Підозри були вже вісім місяців тому.

Вона заперечує вживання наркотиків. Я почав зникати в основному з вечора до пізньої ночі, після чого довго спав, були стрибки температури і тиску, сильне роздратування на все і всіх. Наші сумніви зросли.

Після пропозиції піти на тест на наркотики, впевнено сказав, підемо хоча б зараз, нічого не беру.

Після інциденту в ніч з понеділка на вівторок (вона зникла з вечора, вранці знайшла її вдома з ножовими пораненнями (нічого не коментує, реакція бабусі віддати їй задню частину голови, почала кидати бійку на бабусю, вирішила розбити її сторінку ВКонтакте. Підозри підтвердилися. У листуванні знайшли згадку про трубки, метадон, сіль і, можливо, героїн.

Друзі про ножове поранення пишуть, що вона думає, що на неї напав хтось, хто і де не пам'ятає. У нас склалося враження, що вона наносила їх на себе. Судимість у нього немає. Крадіжки були помічені тільки до одруження, гроші були втрачені двічі і золоті сережки, втрата пояснюється втратою. Після цих справ і доказів крадіжки не помітили.

Останнім часом по відношенню до батьків і родичів, я б сказав, байдуже. Він завжди бреше, навіть у дрібниці. На даний момент я навіть не знаю, чи є щось важливе для неї в житті, втрата якого могла якось її порушити, до останнього інциденту я все ще думав, що це втрата дитини. Тепер я сумніваюся в цьому. Так на повідомлення чоловіка про те, що він заявляє про розлучення і позбавлення батьківських прав, вона не відреагувала.

Я хочу врятувати доньку, повернути її до нормального життя.