Важная информация: те, кто прочитал до конца все рекомендованные материалы, перечисленные тут: "Как вылечить наркоманию без врачей и РЦ? Пошаговая инструкция" - бросил наркотики.

Попробуй и ты! Это работает, независимо от срока употребления и вида наркотиков.

     Звонить: +78003027376, Владимир Борисович

Тут описание нашей программы лечения в РЦ

Print Friendly, PDF & Email

Я мати наркомана. м. Новосибірськ, тел.

Мені 49, моя дочка наркоман 19. Він використовує його протягом року. Вважає за краще нюхати меф порошок або ske. Фрс, mdma, екстазі, бренд також використовує.

З'ясували, що вона наркоман від листування до соціальної. Мереж. Вона переплутала сторінки і почала шукати наркотики з моєї сторінки.  Використання заперечує, на спроби перестати реагувати агресивно.

Троє з нас, я, мій чоловік, вона. Я намагався поговорити, не впускати мене, подзвонив психіатру, наркологу додому, вона замкнулася у ванній, не пішла до лікарів. Вдома ють бійки, скандали. Агресивних.

Ми не даємо грошей, не купуємо одяг, беремо їжу з холодильника. Гроші видобуваються шляхом надання сексу. послуг, вона також дізналася про це зі свого листування. Це не працює, це не працює. Вона випала з медзакладу. Університет. Вкрав з будинку всі мобільні телефони.

Я не судю. Там немає ніякого способу, щоб побачити торгівлю наркотиками. Культура ААУ не має до цього ніякого спільного. Страху людей в уніформі не відчуваєш. Дітей немає.

Я агресивний, я толерантний до батька, я байдужий до рідних. Я не знаю, що для неї зараз важливо, крім наркотиків. Мені здається, що нічого. Я намагався поговорити з іншими про наркоманію моєї дочки. Я зустрів непорозуміння, ворожість, звинувачення. Тепер я приховую це. Готовий повністю взаємодіяти з лікарями.